Doritos Scooter Çekiliş Kampanyası

Doritos Scooter Çekiliş Kampanyası kapsamında doritos.com.tr üzerinden ücretsiz olarak çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe nasıl katılabileceğinize dair bilgiler ve diğer tüm detaylar yazımızda yer almaktadır… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/doritos-scooter-cekilis-sonucu/ linkinde yer alıyor…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Eylül ile 23 Aralık 2019 tarihleri arasında yurt genelinde Frito Lay Gıda firmasına ait doritos.com.tr adresine giriş yaparak; karşınıza çıkan form üzerinde ad, soyad, adres ve GSM numarası bilgilerinizi girerek ekranda yer alan 2 farklı Doritos ürünlerinden favorinizi seçerek 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekilişe katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli Electro Wind Ew12 Easy Serisi Siyah Renk  (7.107,00 TL değerinde),

10 şanslı talihli Electro Wind Ew12 Easy Serisi Beyaz Renk (7.107,00 TL değerinde),

olmak üzere toplamda 20 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 8 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 10 Ocak 2020 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Doritos Scooter Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • 25 Ocak 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 9 Şubat 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez.
  • Kampanyaya katılım ücretsizdir ve çekiliş hakkı 1 adet ile sınırlı olmaktadır.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Frito Lay Gıda ve grup şirket çalışanları, Mucize Tanıtım çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir