Düğün.com iPhone XR Çekiliş Kampanyası

Düğün.com iPhone XR Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Nisan ile 1 Mayıs 2019 tarihleri arasında dugun.com sitesine kayıt olduktan sonra; site içinde bulunan firmalardan düğün planlaması kapsamında randevu alarak görüşmeye gidenlere her görüşme için 1 çekiliş hakkı, görüşme sonunda firma için yorum yazarak değerlendirme yapanlara her yorum için 2 çekiliş hakkı ve firma ile anlaşma yaparak düğün planını dugun.com aracılığı ile yapanlar 3 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya ile ilgili diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Biri size biri eşinize olmak üzere iPhone XR 64GB telefon!

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 14 Mayıs 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 17 Mayıs 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Unutmayın! ikramiyeyi teslim alabilmeniz için dugun.com profil hesabınızdaki isim ile kimlik üzerinde isim aynı olmalıdır. Düğün.com iPhone XR Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir