istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Duru Bosch Çamaşır Makinesi Çekiliş Sonucu

Duru Bosch Çamaşır Makinesi Çekiliş Sonucu 11 Şubat 2020 tarihinde yapılan noter huzurundaki çekiliş ile belirlenmiş olup çekilişin resmi sonuçları ise 14 Şubat 2020 tarihinde yayınlanan Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) olacaktır. İlgili tarihte sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Bosh marka WAT20480TR Çamaşır Makinesi Kazanan Asil Talihliler

Çekiliş sonucu beklenmektedir.

Bosh marka WAT20480TR Çamaşır Makinesi Kazanan Yedek Talihliler 

Çekiliş sonucu beklenmektedir.

Duru Bosch Çamaşır Makinesi Çekiliş Sonucu kapsamındaki diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Qumpara uygulaması üzerindeki kampanya sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Çekilişe dair olan sorularınız için ise firmalar ile iletişime geçerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir