Duru Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası

Duru Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Ekim ile 31 Ekim 2019 tarihleri arasında yurt genelinde tüm Watsons mağazalarından Evyap Sabun’a ait tüm Duru duş jeli markalı ürünlerden tek seferde 10 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; Qumpara uygulamasına girip; ad, soyad, GSM numarası ve e-posta bilgileri ile birlikte üye olmanızı takiben Duru Kampanya adını seçerek alışveriş fişi ve faturasının (fiş ya da faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gereklidir.) yükleyen müşterilere sistem tarafından kontrol gerçekleştikten sonra onaylayıp çekiliş hakkı verilecektir. (Çekiliş sonucu yayınlandı, https://okampanya.com/duru-vespa-motosiklet-cekilis-sonucu/ linkinden ulaşabilirsiniz.)

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Vespa Primavera,
2 şanslı talihli iPhone XR 64GB akıllı telefon,
5 talihli ise Instax Mini 9

olmak üzere 8 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 14 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 18 Kasım 2019 tarihinde Birgün gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Duru Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • 18 yaşından küçük olanlar, üyelik bilgileri eksik olanlar, Evyap Sabun ve Nobium Bilgi Teknolojileri çalışanları çekiliş hakkı kazanamaz.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak tüm detaylara Qumpara uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir