Elidor iPhone Çekilişi

Elidor iPhone Çekilişi kapsamında 12 Şubat 2020 tarihine kadar yurt genelinde Migros, Migros JET, 5M Migros ve Sanal Market üzerinden yapacağınız Elidor markalı ürünlerden birlikte ya da ayrı ayrı olarak tek seferde 25 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money özellikli kart sahipleri çekilişe katılım sağlayabilecektir. (Her 25 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.) https://okampanya.com/elidor-iphone-cekilis-sonucu/ linkinden sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Peki Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 talihli iPhone 11 64GB Akıllı Cep Telefonu,

10 talihli iPad Mini WiFi 64GB,

25 talihli ise Airpods ve Şarj Kutusu ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 2 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonuçları ise 6 Mart 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemize giriş yaparak çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Elidor iPhone Çekilişi kapsamında diğer detaylar neydi?

İsim, soy isim bilgileri eksik ya da yanlış olan kişiler çekilişe katılamaz.

21 Mart 2020 tarihine kadar asil talihlilier, 5 Nisan 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermesi gerekir. Veya U2 Tanıtım firmasına belgeler ile şahsen başvuru yapabilirler. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

18 yaşından küçükler ile Unilever Sanayi çalışanları, Migros çalışanları ve U2 Tanıtım çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılarak ödül kazansa bile teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir