Emaar Black Weekend Kampanyası

Emaar Black Weekend Kampanyası kapsamında 29 Kasım ile 1 Aralık 2019 tarihleri arasında Emaar Square Mall AVM içinde bulunan mağazalardan yapacağınız 500 TL ve katları tutarında (her 500 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yapıp; fiş / fatura / e-fatura ile birlikte AVM içinde bulunan kampanya danışma noktasına giderek ilgili belgeleri ibraz eden kişiler çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekilişe katılan kişilere; üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. Çekiliş sonucu için https://okampanya.com/emaar-black-weekend-sonucu/ linkini kullanabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 100 Bin TL tutarında Param Hediye Kart kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 18 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 21 Ocak 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Emaar Black Weekend Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e- fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Kampanya tarihleri arasında; çekilişe katıldıktan sonra iptal edilen ya da iade edilen alışverişler kapsamında çekiliş hakkı iptal edilir.
  • Emaar Libadiye Gayrimenkul, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları ile Emaar Square Mall AVM içindeki tüm mağaza sahipleri ve çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikrami ye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içindeki KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihli tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Emaar Square AVM’nin sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Ayrıca AVM içindeki kampanya danışma noktalarından ya da Hedef Çekiliş Organizasyon firmasından da destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir