Emaar Black Weekend Sonucu

Emaar Black Weekend Sonucu 18 Ocak 2020 tarihinde halka açık noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmiştir. Çekiliş sonucu ise 21 Ocak tarihinde Posta Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

100 Bin TL tutarında Param Hediye Kart Kazanan Asil Talihli

Esra Altungök / Kupon No: 04119

100 Bin TL tutarında Param Hediye Kart Kazanan Yedek Talihli

1 – Asiye Alışkan / Kupon No: 00811
2 – Mihrican Şenel / Kupo No: 11280

Emaar Black Weekend Sonucu kapsamında diğer detaylar neydi ki?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e- fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır.

Kampanya tarihleri arasında; çekilişe katıldıktan sonra iptal edilen ya da iade edilen alışverişler kapsamında çekiliş hakkı iptal edilir.

Emaar Libadiye Gayrimenkul, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları ile Emaar Square Mall AVM içindeki tüm mağaza sahipleri ve çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikrami ye kazansa bile ödül teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içindeki KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihli tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Emaar Square AVM’nin sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Ayrıca AVM içindeki kampanya danışma noktalarından ya da Hedef Çekiliş Organizasyon firmasından da destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi oy verdi Ortalama puan: 1,00.

Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir