Emaar Square Mall AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası

Emaar Square Mall AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası kapsamında 26 Kasım 2018 ile 1 Şubat 2019 tarihleri arasında aynı gün içinde 250 TL ve katları tutarında alışveriş alışveriş yapıp, fiş ya da faturaları AVM içerisinde bulunan kampanya katılım noktalarına müracaat ederek çekilişe katılım sağlanabilir. 250 TL’lik her alışveriş 1 çekiliş hakkı verir. (Çekilişin sonucu https://okampanya.com/emaar-square-mall-avm-mercedes-cekilis-sonucu/ linkinde yer alacaktır.)

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2018 model Merces Benz C 180 Coupe AMG otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 8 Şubat 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi olarak sonuçları ise 13 Şubat 2019 tarihinde Takvim gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Çekilişe 18 yaşından küçükler, Emaar Libadiye Gayrimenkul çalışanları, Emaar AVM içindeki yer alan mağaza sahipleri ve çalışanları, Emaar içinde hizmet veren taşeron firma çalışanları, Tüzel kişiler ve çekilişi organize eden U2 Tanıtım çalışanları katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.

Asil talihli 28 Şubat 2019 tarihine kadar, yedek talihli ise 15 Mart 2019 tarihine kadar kimlik fotokopisi, iletişim bilgisi, ikramiye kazandığı fiş, fatura ya da e-fatura bilgisi, bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr adresine mail gönderilebilir. 0212 217 41 21 numaralı fax numarasına gönderilebilir. Bir diğer seçenek ise U2 Tanıtım’ın adresine şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. U2 Tanıtım’ın adresi ise: Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4A Bayoğlu İstanbul’dur. İkramiye tesliminde ilgili faturanın ibrazı zorunludur. Yukarıda belirtilen tarihlere göre asil ve yedek talihliler başvurularını yapmaları önemlidir. Aksi halde ikramiyeleri teslim alamazlar.

Son olarak KDV ve ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliye aittir. Diğer detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer cevabını bulamadığınız farklı sorularınız var ise; çekilişi düzenleyen firma ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir