Eminevim Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası

Eminevim Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Eylül 2019 ile 29 Şubat 2020 tarihleri arasında yurt genelinde Emin Evim konut ya da araç sistemlerine kayıt yaptıran, sözleşmesini aktifleştirmiş olan müşteri yönlendirmesi ile gelen yeni müşterilere her aktif sözleşme için 2, yeni müşteri yönlendiren ve yönlendirme yaptığı yeni müşterinin sözleşmesi aktifleşmiş olan kayıtlı Emin Evim müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/eminevim-jeep-renegade-cekilis-sonucu linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Jeep Renegade,

2 şanslı talihli Honda PCX 125 motosiklet,

3 talihli iPhone XR 64GB telefon,

5 talihli Samsung 49NU 7300 49″ LED Televizyon,

10 talihli Playstation 4 Slim 500GB,

20 talihli iPad Wi-Fi 32GB

olmak üzere 41 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 18 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 22 Nisan 2020 tarihinde Yeni Şafak gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Eminevim Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Çekilişe katılmaya hak kazanan sözleşmelerin 31 Mart 2020 tarihi itibari ile yürürlükte olması ve sözleşmesini aktifleştirmiş olması gerekir. (Aktifleşme organizasyon ücretinin ilk taksitinin ödenmesi ve peşinat var ise peşinat ödenmesi dahil tüm ödemelerinin tamamının yapılması gerekmektedir.)
  • Tüm kayıtlar en son 31 Mart 2020 tarihine kadar Çağrı Merkezi tarafından yapılan referans teyit aramasından geçmiş olması gerekir. Bu tarihe kadar yönlendirilen müşteri Çağrı Merkezi tarafından yapılan aramalara yanıt vermezse; telefon numarası yanlış olursa, referans onaylanmaz ise çekiliş hakkını her iki taraf da kaybeder.
  • Kampanya sadece yönlendirme ile gelen yeni müşterileri ve yönlendirme yapan kayıtlı müşteriyi kapsamaktadır.
  • Emin Evim Emin Oto, Hedef Çekiliş çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Kampanya kapsamında daha detaylı bilgilere ulaşabilmek adına; en yakın Eminevim Şubesine gidebilir ya da 444 36 46 Çağrı Merkezini arayabilirsiniz..

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir