Emocan Çocuk Uygulaması Kampanyası

Emocan Çocuk Uygulaması Kampanyası kapsamında çocuğunuzun telefonda geçireceği süre için pazarlık yapmaya son! Google Play ya da AppStore üzerinden Emocan Çocuk Uygulamasını indirerek; abone olup, süre ve içeriklerini ayarlayabilirsiniz. Çocuğunuz ise emocanlar ile eğlensin! Kampanya ile ilgili olarak detaylar aşağıda yer almaktadır;

Kampanya 1 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilir. EMOCAN COCUK yazıp, 2200’a göndererek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Bu şekilde uygulama içinde geçerli 5 GB hattınıza tanımlanacaktır. İlk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise 3,99 TL olarak ücretlendirilecektir. 1 ay süre içinde gerçekleşen iptallerden ücret alınmaz.

Uygulama marketlerinden üyelik yapıp, sonrasında ise fatura yansıtma seçeneği kullanarak SMS ile 5 GB hediye üyeliği yapmak çift ödeme söz konusu olabileceğinden önerilmemektedir. Bu duruma dikkat edilmesi gerekir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinden Turkcell’in sitesine yönlendirilme yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir