En Ucuz Cinemaximum Sinema Bileti Nasıl Alınır 

Ülkece sinemada film izlemeyi seviyoruz. Eşimiz ile arkadaşımız ile bazen de yalnız. Fakat sinema biletlerinin fiyatlarından da kimi zaman şikayetçiyiz. Bu konuyu bildiğimiz için bu yazımızda En Ucuz Cinemaximum Sinema Bileti Nasıl Alınır sorusunu ele aldık ve yanıtlamaya çalışacağız. Detaylar aşağıda yer almaktadır;

Grupanya, FırsatBuFırsat, Fırsat.Me gibi fırsat siteleri üzerinden Cinemaximum biletinizi 11 TL’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Tabi bu 11 TL’lik sinema bileti sadece 2D filmlerde ve İstanbul, İzmir, Ankara büyük şehirleri hariç diğer illerde bulunan Premium harici Cinemaximum’larda Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri geçerli olmaktadır. Bu tutarın altında daha indirimli bir Cinemaximum sinema bileti bulmanız zor hatta imkansızdır.

Haftanın 7 günü, tüm seanslarda İstanbul, İzmir, Ankara illeri hariç 3D ve IMAX hariç Cinemaximum’larda sinema bileti 12,50 TL’dir.

Yine haftanın 7 günü tüm seanslarda İstanbul, İzmir ve Ankara büyük şehirleri hariç 3D dahil, IMAX Hariç Cinemaximum’larda sinema bileti 14,50 TL’dir. Yukarıda açıkladığımız içeriklerden farkı haftanın her günü ve 3D filmlerde geçerli olmasıdır.

Şimdi gelelim İstanbul, İzmir ve Ankara büyük şehirlerinin dahil olduğu en uygun sinema biletilerine… Premium sinema salonları hariç; Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri geçerli olacak şekilde 3D ve IMAX’in geçerli olmadığı sinema biletileri 13,50 TL’den başlamaktadır.

İstanbul, İzmir ve Ankara şehirlerinde haftanın her günü geçerli olan en uygun Cinemaximum sinema biletini arıyorsanız ise de; fiyatı 15 TL’den başlamaktadır. 3D, IMAX ve premium sinemalarda geçerliliği yoktur.

Tüm Cinemaximumlarda, haftanın 7 günü geçerli olan 3D ve IMAX hariç sinema bileti ise 16 TL’dir. Aynı içeriğin 3D sinema salonlarının dahil olduğu fiyatı ise 18 TL’dir. Hiçbir kampanyada IMAX geçerli değildir.

Buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşıp, online bir şekilde sinema biletinizi satın alabilirsiniz. Biz bu yazımız için Fırsat Bu Fırsat sitesinin linkini sizler ile paylaştık ancak dilerseniz belirttiğimiz (Fırsat.ME, Grupanya) diğer sitelerden de aynı şekilde satın alma yapabilirsiniz. İçerikler ve fiyatlar aynı olmaktadır.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere ulaşmak için firmaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde aklınızda soru işareti kalmadan alışverişlerinizi tamamlayıp, en uygun şekilde film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu yazımızda En Ucuz Cinemaximum Sinema Bileti Nasıl Alınır sorusunun yanıtını sizlere vermeye çalıştık, umarım yardımcı olabilmişizdir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir