Eti Alaska Frigo LG Televizyon Çekiliş Kampanyası

Eti Alaska Frigo LG Televizyon Çekiliş Kampanyası kapsamında 22 Ağustos ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında kampanyaya dahil marketlerden Sütlü, Bitter, Antep Fıstıklı, Karamel, Mozaik Alaska Frigo ürünlerinden birini satın alıp çekilişe katılabilirsiniz. Çekiliş sonucu açıklandı, https://okampanya.com/eti-alaska-frigo-lg-televizyon-cekilis-sonucu/ linkinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Kampanya tarihleri arasında kampanyaya dahil marketlerden Sütlü, Bitter, Antep Fıstıklı, Karamel, Mozaik Alaska Frigo ürünlerinden satın aldıktan sonra da Çek Kazan uygulamasına giriş yaparak, alışveriş fişinin fotoğrafını (fişin tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekir) yükleyen kişileri en geç 24 saat içinde sistem tarafından incelenmesi tamamlanarak; onaylanan fiş üzerindeki her 1 adet Alaska Frigo ürünü için 1 adet çekiliş hakkı kazanılabilir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 Kişiye LG 55SM8200 55″ 139 Ekran Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV,
2 Kişiye IKEA Norsborg 2’li uzanma koltuğu,
3 Kişiye LG Q60 Cep Telefonu,
20 Kişiye Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi,
50 Kişiye 100 TL değerinde D&R Hediye Çeki,
50 Kişiye 100 TL değerinde Yemek Sepeti Hediye Çeki,
75 Kişiye Digiturk Play 3 Aylık Eğlence Paketi,
60 Kişiye Madame Coco Gauthier Dantelli Tek Kişilik Düz Pike

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 15 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin sonucu ise 18 Ekim 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Kampanyaya hangi marketler dahil olmaktadır?

Çağrı Marketler, Çetinkaya Marketler, Burda Marketler, Dörtler Marketler, Merkez Marketler,
Mopaş Marketler, Oli Center Marketler, Onur Gıda Marketler, Özkuruş Marketler,
Simar Sarıyer Marketler, Simge (Hatay) Marketler, Ulukardeşler (Snowy) Marketler, Üçler Marketler,
Groseri Marketler, Gazi-Namlı Marketler, Gürmar Marketler, Kim (Ersan), Öztaner (Özhan) Marketler

Eti Alaska Frigo LG Televizyon Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fiş aslının ibrazı zorunludur. O nedenle çekilişe katıldığınız her fişin saklanması sizin sorumluluğunuzda olmaktadır.
  • Asil talihliler 2 Kasım 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 17 Kasım 2019 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve kazanılan fiş aslı ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca talihlilerin ilgili tarihlere kadar belgeleri ile birlikte U2 Tanıtım’ın adresine şahsen başvurmaları halinde de ikramiyeleri almaya hak kazanır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ya da hizmet bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Eti Gıda, U2 Tanıtım, Barn Teknoloji çalışanları, ilgili market sahipleri ve çalışanları, tüzel kişiler, 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Çekiliş kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Çek Kazan uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir