Eti Canga Playstation Çekiliş Kampanyası

Eti Canga Playstation Çekiliş Kampanyası kapsamında 10 Eylül ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yurt içinde bulunan satış noktalarından promosyonlu Eti Canga (Canga Sütlü 45gr ve Canga Dark 45gr) ürünlerinden birini satın aldıktan sonra; ürün içinde yer alan şifreyi ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile birlikte giriş yaparak çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Çekiliş sonucu işte bu sayfada: https://okampanya.com/eti-canga-playstation-cekilis-sonucu/

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 şanslı talihli tek kişilik EURO 2020 seyahati,

10 şanslı talihli Playstation 4 Pro 1 TB Oyun Konsolu,

20 talihli UberScoot 250w S300 elektrikli scooter,

30 talihli DJI Tello Reyze Tech Drone

olmak üzere toplamda 62 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 6 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 9 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Eti Canga Playstation Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Promosyonlu Eti Canga ürünlerinden çıkan şifreyi cangadagitiyor.com sitesi üzerinde ilgili alanlara girmeniz gerekmektedir.
  • İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle şifresini gönderdiğiniz her ürün ambalajını saklamanızı tavsiye ederiz.
  • Asil talihliler 24 Ocak 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 8 Şubat 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajı, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri ya istenen bilgileri eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi halde talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Eti Gıda ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • KDV ve ÖTV dışındaki tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir