Eti Karam Madonna Konseri Çekiliş Kampanyası

Eti Karam Madonna Konseri Çekiliş Kampanyası kapsamında 10 Eylül ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yurt genelinde satış noktalarından alacağınız promosyonlu Eti Karam Gurme ürününü satın aldıktan sonra; ürün içinde yer alan şifreyi ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgileriniz ile birlikte karamgurmehazodulu.com sitesindeki ilgili alana giriş yapanlara 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Göndereceğiniz her şifre kapsamında 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. İşte çekilişe dair tüm detaylar aşağıda yer almaktadır… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/eti-karam-madonna-konseri-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 kişi çift kişilik Madonna konser bileti,

1 kişi çift kişilik Maldivler seyahati,

3 kişi Leica Camera Vlux Type explorer kit,

3 kişi 10.000 TL tutarında Beymen Hediye çeki,

3 kişi 10.000 TL değerinde Setur hediye çeki,

10 kişi Samsung 55″ Q60R 4K QLED TV ve 1 yıllık Digiturk Filmin Yıldızı Paket üyeliği hediye edilecektir.

Toplamda 21 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 8 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 13 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Eti Karam Madonna Konseri Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması siz katılımcıların sorumluluğundadır. Şifresini gönderdiğiniz her ambalajı saklamanızı tavsiye ederiz.
  • Asil talihliler 28 Ocak 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 12 Şubat 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapılmaz ise ikramiye kazanamazsınız.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Bu çekilişe Eti Gıda, U2 Tanıtım ve Promosyon ve mbsays Pazarlama çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükleri talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylara karamgurmehazodulu.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir