Evyapshop iPhone 11 Çekilişi

Evyapshop iPhone 11 Çekilişi kapsamında 3 şanslı kişi ödül kazanıyor! Peki nasıl mı? Çekilişe nasıl katılabileceğinize dair bilgiler ve diğer detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Mayıs 2020 tarihine kadar yurt genelinde evyapshop.com sitesine giriş yapıp; (ad, soyad, e-posta, telefon, adres)  siteye yeni kayıt oluşturup ya da mevcut üye kaydı ile giriş yaparak ardından site içerisinden tek seferde 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan kişilere e-fatura bilgileri üstünden çekiliş hakkı verilecektir. Her 50 TL’lik alışveriş tutarı 1 adet çekiliş hakkı verir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli iPhone 11 64 GB Beyaz ödülü kazanacaktır. Hat ve kart hariçtir. Ödül tutarı 7299 TL olmaktadır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 9 Haziran 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 12 Haziran 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Evyapshop iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanyaya katılım kapsamında ad, soyad, e-posta bilgilerinden birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmez. Bir talihli birden fazla ödül kazanamaz.

İkramiye teslimi kapsamında e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Evcom E-Ticaret Pazarlama çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül dahi kazansalar ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere EVYAPSHOP.COM sitesi üzerinden firmadan ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir