istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Falım Arçelik Seti Çekilişi

Falım Arçelik Seti Çekilişi kapsamında 4 Aralık 2019 tarihine kadar, yurt içinde bulunan tüm Migros, 5M Migros, MigrosJET ya da Sanal Market’ten yapacağınız Falım markalı ürünlerinden tek seferde 5 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; Çek Kazan uygulaması içerisinde Falım Kampanyasının içerisine girerek, alışveriş fişi ya da faturasının fotoğrafını yükleyerek, sistem tarafından yapılan incelemenin tamamlanıp onaylanmasının ardından fiş üzerinde bulunan her 5 TL’lik Falım ürünü için 1 adet çekiliş hakkı verilir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli 3’lü Arçelik Seti ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 13 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 17 Aralık 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Falım Arçelik Seti Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş aslının ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle fotoğrafını gönderdiğiniz tüm fişleri saklamanızı öneririz.
  • 18 yaşından küçük kişiler katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgiler için ise; Çek Kazan uygulaması üzerinden kampanyanın içeriğine girerek ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat