Falım iPhone 11 Çekilişi

Falım iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11 ödülü kazanacak olan talihlilerden birisi siz olabilirsiniz. İşte çekiliş ile ilgili detaylar yazımızda… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/falim-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkinde yer alıyor.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

11 Kasım 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan tüm Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros JET ve Migros Sanal Market üzerinden Kent Gıda Maddeleri firmasına ait First ya da Falım markalı ürünlerden birlikte ya da ayrı ayrı tek seferde 15 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money Kart özellikli kart sahipleri kampanyaya katılabilecektir. Her 15 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli iPhone 11 64 GB akıllı telefon,

20 talihli ise Apple Watch Series 3 GPS 42mm Space Grey Aliminum Case with Black Sport Band

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 20 Kasım 2020 tarihine noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişin resmi sonucu ise 24 Kasım 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır.

Falım iPhone 11 Çekilişi ile ilgili diğer detaylar?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Migros firmasının sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir