istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Fanta ve Sprite Kapaklarında Boş Yok

Fanta ve Sprite Kapaklarında Boş Yok ! Kampanya kapsamında 31 Aralık 2019 tarihine kadar yurt genelinde promosyonlu Fanta Portakal 2.5 Litre, Sprite 2.5 Litre ürünlerinin üzerinde “Boş Yok” ibaresi bulunan ürünlerden alarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya dair diğer detaylar yazımızda…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için; 31 Aralık 2019 tarihine kadar promosyonlu Fanta ve Sprite 2.5 litrelik pet ürünlerini alıp; sarı kapağını perakende satış noktasına teslim ederek Fanta ya da Sprite 1 litre Pet ürünlerinden birini hediye olarak alabilirsiniz.

Kampanya nerelerde geçerlidir? 

Kampanyaya süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları katılmamaktadır. Diğer satış noktaları promosyona katılmaları kendi iradelerine bağlı olmaktadır. Promosyona katılmayı kabul etmiş olan satış noktaları üzerinden promosyonlu kapağı getirerek, 1 litrelik Sprite ya da Fanta ürününü alabilirsiniz. Bu bilgiyi ürünü satın alacağınız bayi / şube / market görevlilerine sorabilirsiniz.

Fanta ve Sprite Kapaklarında Boş Yok Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Promosyon kapakları için nakit ücret talep edilemez. Her bir promosyonlu sarı renkli kapak tek seferlik kullanımlıktır.
  • Farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez.
  • 31 Aralık 2019 tarihinden sonra getirilen kapaklara hediye ürün verilmez.
  • Coca Cola Satış Dağıtım kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilirler.
  • Daha detaylı bilgilere FANTA ve SPRITE’ın resmi WEB sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat