Fenerium 50 TL ParafPara Kampanyası

Fenerium 50 TL ParafPara Kampanyası kapsamında 31 Mayıs 2019 tarihinde Fenerium mağazalarında Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ilk alışverişe özel 50 TL ParafPara kazanılabilecektir. Kazanılan bu 50 TL’lik ParafPara işlemin gerçekleştiği tarihten bir gün sonra ilgili karta yüklenir. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanya süresi boyunca bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanarak 50 TL’lik ParafPara kazanacaktır. 16 Haziran 2019 tarihine kadar ParafPara’lar kullanılabilir, 17 Haziran 2019 tarihinde ise geçerliliği iptal olacaktır. Kampanya fenerium.com sitesinde geçerlidir. Parafly, ek kartlar ve Business kart ile yapılan harcama işlemleri kampanya kapsamında olmaktadır. Kampanya için bilgiler slip üzerinde yer alacaktır.

Halkbank kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde firmanın kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz, buraya tıklayarak ana sayfamıza yönlendirilebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir