Fibabanka Mobil iPhone 11 Çekilişi

Fibabanka Mobil iPhone 11 Çekilişi kapsamında 30 Nisan 2020 tarihine kadar Fibabanka bireysel mobil uygulamasına müşteri numarası / T.C Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapan bireysel kullanıcılar 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekiliş süresi boyunca her  hafta 1 adet çekiliş hakkı kazanılabilir, maksimum kazanılabilecek çekiliş hak ise 9’dur. İşte çekilişe dair detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Vespa Primavera Piaggio 150 CC ABS E4 2019 model motosiklet,

10 talihli Apple iPhone 11 Pro 64 GB Akıllı Telefon,

10 talihli ise Apple AirPods Pro Kulaklık ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 22 Mayıs 2020 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişe dair sonuçlar ise 28 Mayıs 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. İlgili tarihte sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Fibabanka Mobil iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Asil talihliler 12 Haziran 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 27 Haziran 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Dilerse talihliler ilgili bilgiler ile firmanın adresine şahsen de başvuruda bulunabilir.

İlgili tarihlere kadar belgeleri teslim etmeyen talihliler ödül kazanamaz.

Fibabanka ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Fibabanka’nın resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir