Filli Boya iPhone XR Çekiliş Kampanyası

Filli Boya iPhone XR Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Ekim ile 31 Kasım 2019 tarihleri arasında filliustam.com sitesi üzerinden boyanacak alana ilişkin; il, ilçe ve m2 bilgilerini girdikten sonra karşınıza çıkacak olan ekrandan, usta profillerini inceleyip usta seçimini gerçekleştirdikten sonra; ad, soyad, telefon numarası, e-mail ve adres bilgilerini giriş yaparak boyama hizmeti alan (asgari olarak 1 adet Filli boya markalı 15 litre iç cephe boyası ve 1 adet 17.5 litre tavan boyası) boyama işlemi tamamladıktan sonra sistemde “Garanti Başlat” butonunu tıklayan tüketiciler her konut için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Ayrıca uygulamayı yapan ustaya da 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 şanslı talihli iPhone XR 64GB akıllı telefon,
2 şanslı talihli Samsung 139 Ekran 55Ru7100 uydu alıcılı 4K smart LED TV,
3 talihli Salcano NG650 bisiklet,
5 talihli ise 500 TL değerinde Money Pro kart

olmak üzere toplamda 12 kişi ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 11 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 13 Aralık 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Filli Boya iPhone XR Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • 28 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 12 Ocak 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyeleri teslim edilmez.
  • Katılımlarda ad, soyad ve iletişim bilgilerinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmez.
  • Betek Boya ve Kimya Sanayi ile Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere filliustam.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir