Finansbank Boyner.com.tr Kampanyası

Finansbank Boyner.com.tr Kampanyası kapsamında boyner.com.tr üzerinde 50 TL indirim şansına sahipsiniz! Kampanyaya katılım sağlayabilmek için yapmanız gereken tek şey; Eylül ayı içerisinde Finansbank’ın mobil uygulamasına giriş yapmanız olacaktır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kampanyaya katılım sağlama şansına sahipsiniz. Uygulama içerisinde Fırsatlar bölümüne girerek “Boyner Kampanyası” için indirim kodu alabilir, sonra ise Boyner’in mobil uygulaması ya da boyner.com.tr üzerinde bu indirim kodunu ilgili alana girdikten sonra indirim gerçekleşecektir.

Kampanyadan yararlanım sağlayabilmek için 250 TL ve üzeri alışverişi QNB Finansbank kartınız ile yapmanız gerekir. Diğer kartlar ile yapılacak olan alışverişlerde indirim uygulanmayacaktır.  Sözünü ettiğimiz 50 TL’lik indirim kampanyası için bir kez şifre alabilir, bir kez kampanyadan yararlanabilirsiniz. Aldığınız kodları 4 Ekim 2018 tarihine kadar kullanmanız gerekecektir.

Kampanya farklı indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Hediye kartı ya da hediye çeki gibi yapılan alışverişlerde kampanya geçerli değildir. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Finansbank Boyner.com.tr Kampanyası” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir