Finansbank Samsung Galaxy S9 Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanır

Finansbank Samsung Galaxy S9 Çekiliş Sonuçları ne zaman açıklanır sorusu çekilişe katılan katılımcıların aklından geçmeye başladı. Bildiğiniz gibi çekilişe katılım 31 Ekim 2018 tarihi itibari ile sona erdi. Çekiliş ise 9 Kasım 2018 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleşecektir. Çekilişin sonuç sayfasına https://okampanya.com/finansbank-samsung-galaxy-s9-cekilis-kampanyasi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Çekiliş 15 Kasım 2018 tarihli Posta Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) ilan edilecektir. Çekilişe konu olan ikramiye bedeli adet başı 4,307 TL olmaktadır. Ürünün tam bilgisi ise Samsung G960F Galaxy S9 64GB (Hat ve kart hariçtir.)

Çekilişin asil kazananları en geç 30 Kasım 2018 tarihine kadar, yedek talihliler ise 1 Aralık 2018 tarihine kadar başvurması gerekmektedir. İkramiyeler en geç teslimatı 16 Aralık 2018 tarihinde yapılacaktır. QNB Finansbank ve iştiraklarında çalışanlar ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez. KDV ve ÖTV haricinde bulunan diğer yasal yükümlülükler talihliye ait olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir