First Apple Watch Çekiliş Kampanyası

First Apple Watch Çekiliş Kampanyası kapsamında 24 Ekim ile 6 Kasım 2019 tarihleri arasında Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market üzerinden yapacağınız Kent Gıda’ya ait First markalı ürünlerden tek seferde 10 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; Çek Kazan uygulamasında kampanyaya giriş yaparak, alışveriş fişi ya da faturasının fotoğrafını yükleyerek incelenmenin ardından 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Fiş fatura belgelerinin net olması ve tamamının görünmesi gereklidir. İşte diğer detaylar… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://okampanya.com/first-apple-watch-cekilis-sonucu/ linkinden sonuçlara ulaşabilirsiniz.)

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

4 şanslı talihli Apple Watch Nike+ Series 4 GPS,

100 talihli JBL Go2 Blueethooth Hoparlör

olmak üzere toplamda 104 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 14 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 18 Kasım 2019 tarihinde Birgün Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle aldığınız belgelerin saklanması ikramiyeyi teslim almanız adına önemlidir. First Apple Watch Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer tüm detaylı bilgilere Çek Kazan uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir