First Bize Heryer Stat Trendyol Hediye Çeki Çekilişi

First Bize Heryer Stat Trendyol Hediye Çeki Çekilişi kapsamında Sony Android Tv, Sony Playstation 4 ya da 250 TL tutarında Trendyol hediye çeki kazanabilirsiniz. Çekilişe katılabilmeniz adına detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

kapsamında 30 Eylül 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan tüm büfe, benzinlik, bakkal ve küçük yerel marketler üzerinden yapacağınız Kent Gıda Maddeleri Sanayi firmasına ait kampanya kapsamında bulunan yerler için özel olarak ambalajlanan First Sensations Karpuz 27 gram ya da First Sensations Yeşil Nane 27 gram ürünlerinden satın alarak ürünün içinde bulunan şifreyi bizeheryerstat.com adresinde yer alan ilgili alana isim, soy isim, doğum tarihi adres ve GSM numaranız ile birlikte girerek 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli Sony KD55XG8096 55 inç Ultra HD 4K Android TV ödülü kazanacaktır.

50 şanslı talihli Sony Playstation 4 PRO 1 TB Gamma Chassis

500 şanslı talihli ise 250 TL’lik Trendyol Hediye Kodu kazanacaktır.

Toplamda 555 talihli ödül kazanmış olacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 16 Ekim 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş ile belirlenecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 19 Ekim 2020 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır.

First Bize Heryer Stat Trendyol Hediye Çeki Çekilişi kapsamında bulunan diğer detaylar nelerdir?

Ulusal marketler ve yerel zincir marketler üzerinden alacağınız ürünler kampanya dahilinde değildir.

İkramiye tesliminde şifreli ürün ambajalının ibrazı zorunlu olmaktadır.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere First siteleri üzerinden ya da First firmasından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir