fizy iPhone 11 Ödülü Kampanyası

fizy iPhone 11 Ödülü Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2019 tarihine kadar en çok şarkı dinleyen 10 fizy Premium kullanıcısı iPhone 11 Pro 64GB ödül kazanıyor. Kampanyaya katılmak için; fizy içerisinde bulunan kampanya katılım formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gereklidir. İşte çekilişe dair diğer detaylar…  fizy iPhone 11 Ödülü Sonuçları ve detaylar https://okampanya.com/fizy-iphone-11-odulu-sonuclari/ linkinde yer almaktadır.

Yarışma sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 talihli fizy Premium üyesi iPhone 11 Pro 64GB ödül kazanacaktır.

Yarışma ne zaman yapılacak?

Kampanya kapsamında kazananlar 10 Ocak 2020 tarihinde belirlenecektir. Kazanan kişiler ile Turkcell İletişim Hizmetleri telefon ile iletişime geçecektir. 10 asil talihli, 10 yedek talihli belirlenecektir.

fizy iPhone 11 Ödülü Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Asil talihlilerin 15 Ocak 2020 günü saat 18:00’e kadar iletişim bilgileri ile geri dönüş yapmaları gereklidir. Aksi halde ödül kazanım sırası yedek talihliye aktarılır.
  • fizy uygulaması üzerinden “Dinlemelerimi Gör” butonuna tıklayarak kaç adet şarkı dinlediğinizi görebilirsiniz.
  • Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilir.
  • Kampanyaya dair diğer detaylı bilgiler için ise Turkcell fizy sitesini inceleyebilirsiniz. Sorularınız için ise firmaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

office yazılım lisansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir