fizy iPhone 11 Ödülü Sonuçları

fizy iPhone 11 Ödülü Sonuçları önceki yazımız içerisinde de belirttiğimiz üzere; 10 Ocak 2020 tarihinde belirlenecektir. Kazanan talihliler açıklanacak mı? Nereden öğrenebilirim? Kazandım mı? gibi sorular için bu yazıyı siz değerli takipçilerimiz için hazırlıyoruz. İşte o detaylar…

iPhone 11 Pro 64GB Kazanan Asil Talihliler

1- Haydar Fatih İmirze

2- Muhammed Saydam

3- Tunahan Gündoğdu

4- Yavuz Soyyiğit

5- Yusuf Dilmen

6- Hatice Tze

7- Mehmet Semerci

8- Oktay Kartal

9- Doğukan Doğan

10- Mustafa Semerci

iPhone 11 Pro 64GB Kazanan Yedek Talihliler 

1- Hande Canoğlu

2- Ertuğrul Yazıcı

3- Veysel Servan Şeşeoğlulları

4- Sertan Bozer

5- Cansu Temiz

6- Erdem Dede

7- Nuran Baltacı

8- Berken Ulusoy

9- Kadir Topuz

10- Soner Doğan Avşar

fizy iPhone 11 Ödülü Sonuçları nerede açıklanacak?

fizy sitesi üzerinde kazanan kişiler ile “Turkcell İletişim Hizmetleri telefon ile iletişime geçecektir.” ibaresi bulunmaktadır. Burada yer alan bilgiye göre; özetle yarışmayı kazanan talihlilerin isimleri açıklanmayacak. Bizler yine bu konu kapsamında firmaya mail göndererek ve kazanan talihlilerin sitemize yorum yazmasını umarak; talihlileri açıklamayı hedefliyoruz.

Bilgi Düzeltme: fizy ile iletişime geçtik. Kazanan kişilerin isimleri açıklanacak. Sosyal medyadan, uygulamadan ve sitemizden sonuçlara ulaşabileceksiniz. Dinlenme sayıları için ise sadece kendi dinlemenizi görebileceksiniz. 

Peki neydi yarışmanın bu detayları?

Asil talihlilerin 15 Ocak 2020 günü saat 18:00’e kadar iletişim bilgileri ile geri dönüş yapmaları gereklidir. Aksi halde ödül kazanım sırası yedek talihliye aktarılır.

fizy uygulaması üzerinden “Dinlemelerimi Gör” butonuna tıklayarak kaç adet şarkı dinlediğinizi görebilirsiniz.

Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilir.

Kampanyaya dair diğer detaylı bilgiler için ise Turkcell fizy sitesini inceleyebilirsiniz. Sorularınız için ise firmaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir