Flormar Ürün Seti Hediye Kampanyası 2019

Flormar Ürün Seti Hediye Kampanyası kapsamında 99 TL ve üzeri alışverişlerde ürün seti hediye edilecektir. Kampanya 23 Ağustos ile 8 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli olmaktadır. İşte kampanyaya dair diğer detaylar?

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan Flormar Extra üyeleri yararlanabilmektedir. Eğer henüz Flormar Extra üyeliğiniz yok ise; https://okampanya.com/flormar-extra-nedir-nasil-kayit-olunur/ linki üzerinden nasıl kayıt olabileceğinize dair detaylara ulaşabilirsiniz.

Kampanyanın içeriği nedir?

Flormar Extra üyeleri flormar.com.tr üzerinden yapacakları 99 TL ve üzeri alışverişlerde Ürün Setini hediye olarak alacaktır. Kampanya 23 Eylül 2019 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

Flormar Ürün Seti Hediye Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Flormar kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Flormar’ın sitesi üzerinden kampanyaya dair farklı detay açıklanmamış. Sorularınız var ise Flormar müşteri hizmetleri ya da Flormar mağazaları ile iletişime geçerek bilgi talep edebilirsiniz.

Diğer Kozmetik Kampanyalarına https://okampanya.com/kozmetik/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir