Forum Ankara 10 Bin TL Param Kart Çekiliş Kampanyası

Forum Ankara 10 Bin TL Param Kart Çekiliş Kampanyası kapsamında 6 Eylül ile 20 Ekim 2019 tarihleri arasında Forum Ankara Outlet AVM içindeki mağazalar ve standlar üzerinden 75 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; kampanya danışma noktaları üzerinden fiş / fatura ibraz ederek kampanya sistemine üye olan kişiler çekilişe katılabilecektir. Çekiliş sonucu açıklandı: https://okampanya.com/forum-ankara-10-bin-tl-param-kart-cekilis-sonucu/ linkinden sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

15 şanslı talihli 10 Bin TL yüklü Parak Kart kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 26 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 28 Ekim 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Forum Ankara 10 Bin TL Param Kart Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle aldığınız belgelerin saklanması sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere AVM içinde yer alan kampanya danışma noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir