istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Forum Aydın Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası

Forum Aydın Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası kapsamında 9 Eylül ile 22 Aralık 2019 tarihleri arasında Forum Aydın Alışveriş Merkezi içindeki tüm mağazalardan yapacağınız tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura ile birlikte AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına giden müşterilere, üstünde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. (her 100 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş vermektedir.) Çekilişe dair diğer detaylar aşağıda yer almaktadır… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/forum-aydin-jeep-renegade-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Jeep Renegade Longitude kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 28 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 31 Aralık 2019 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Forum Aydın Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunlu olmaktadır. Bu belgelerin saklanması sizin sorumluluğunuzda olmaktadır.
  • Multi Aydın Emlak Geliştirme, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları, Forum Aydın AVM içindeki tüm mağaza sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükleri talihliler tarafından karşılanır.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat