Forum Aydın Jeep Renegade Çekiliş Sonucu

Forum Aydın Jeep Renegade Çekiliş Sonucu 28 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılmıştır. Çekilişin resmi sonucu ise 31 Aralık 2019 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. Çekilişin sonucu ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Jeep Renegade Longitude Kazanan Asil Talihliler

Funda Yiğit Karasu

Jeep Renegade Longitude Kazanan Yedek Talihliler

Özay Polat

Forum Aydın Jeep Renegade Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunlu olmaktadır. Bu belgelerin saklanması sizin sorumluluğunuzda olmaktadır.
  • Multi Aydın Emlak Geliştirme, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları, Forum Aydın AVM içindeki tüm mağaza sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükleri talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili diğer detaylar firmanın resmi WEB Sitesi üzerinde yer almaktadır. Ayrıca sorularınız için AVM içindeki kampanya danışma noktalarından destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir