Forum Erzurum Seat Çekiliş Kampanyası

Forum Erzurum Seat Çekiliş Kampanyası kapsamında 14 Ekim 2019 ile 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Erzurum ilinde yer alan  Forum Erzurum AVM içindeki mağazalardan tek seferde yapacağınız 100 TL ve katları tutarında (Her 100 TL’ye 1 adet çekiliş hakkı verilir.) alışverişler ile AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına gidip fiş / fatura ibraz eden bireysel müşterilere, üzerinde çekiliş katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi,telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. İşte çekiliş ile ilgili diğer detaylar… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/forum-erzurum-seat-cekilis-sonucu/ linkinde yer alıyor…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Seat Ateca otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 9 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 13 Şubat 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Forum Erzurum Seat Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiye teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili diğer detaylara AVM içinde bulunan kampanya danışma noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir