istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Forum Kapadokya AVM Toyota Çekiliş Kampanyası

Forum Kapadokya AVM Toyota Çekiliş Kampanyası kapsamında 14 Ekim ile 7 Şubat 2020 tarihleri arasında Nevşehir’de bulunan Forum Kapadokya AVM içindeki mağazalardan tek seferde yapacağınız 100 TL ve katları tutarında (Her 100 TL’ye 1 adet çekiliş hakkı verilir.) alışverişler ile AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına gidip fiş / fatura ibraz eden bireysel müşterilere, üzerinde çekiliş katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi,telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Toyota C-HR 1.8 Hybrid Advance otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 15 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 19 Şubat 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Forum Kapadokya AVM Toyota Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Multi Kapadokya Emlak Geliştirme, Hedef Çekiliş Organizasyon Hizmetleri çalışanları ile Forum Kapadokya AVM içerisindeki tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından ve AVM’nin WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat