istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Forum Magnesia AVM Volvo V40 Çekiliş Kampanyası

Forum Magnesia AVM Volvo V40 Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Ekim ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Manisa ilinde bulunan Forum Magnesia AVM içinde yer alan tüm mağazalar ve standlar üzerinden tek seferde yapacağınız 100 TL ve katları tutarında (Her 100 TL’ye 1 adet çekiliş hakkı verilir.) alışverişler ile AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına gidip fiş / fatura ibraz ederek; kampanya sistemine üye olan kişiler çekilişe katılım sağlayabilir. Çekiliş sonucu açıklandı, https://okampanya.com/forum-magnesia-avm-volvo-v40-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Volvo V40 otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 11 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 15 Ocak 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Forum Magnesia AVM Volvo V40 Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura /e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Multi Magnesia Emlak Geliştirme, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları, Forum Magnesia AVM içinde yer alan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamazlar. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından ya da Forum Magnesia AVM’nin resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat