Forum Trabzon AVM Çekiliş Kampanyası

Forum Trabzon AVM Çekiliş Kampanyası kapsamında 23 Aralık 2018 tarihine kadar Forum Trabzon AVM’de 100 TL ve katları alışveriş yaparak, sonrasında fatura ve fiş ibrazını danışmaya yapmanız ile birlikte her 100 TL’lik alışverişiniz için 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Atasay, Altınbaş, Storks, Zen, Tobacco Shop alışverişleri ile Migros tütün ve alkol alışverişleri haricindeki yapacağınız alışverişler kampanyaya dahilidir.

Çekiliş 29 Aralık 2018 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır ve 4 Ocak 2019 tarihinde Posta Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) açıklanacaktır. Çekiliş sonucunda tam 41 talihli 10.000 TL Param Forum Trabzon Kart kazanacaktır. Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıdadır;

Çekilişe katılabilmek için fiş/fatura ibrazı yeterli değildir, üzerinde çekilişe katılım numarası ve kampanyaların yer aldığı bilgisayar çıktısı alınmış olması gerekir. İkramiye teslimlerinde fiş ve faturanın asılları ve katılım numarasının olduğu bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Bu belgeleri saklamanız önemli ve gereklidir. KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiye Forum Trabzon AVM’den ve buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir