Garanti BBVA Kadın Girişimcisi Yarışması

Ülkemizde kadın girişimciler için; çalışmalar yürüten ilk özel banka ünvanını elinde bulunduran Garanti BBVA, Türkiye’de kadın girişimciliği, liderliğini geliştirmeyi hedefleyen KAGİDER ve girişimcilik konusuna büyük önem veren Ekonomist Dergisi iş birliğiyle 13. kez düzenlenen Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması için başvurular 17 Haziran 2019 tarihi itibari ile başladı.

Bu yarışmaya kimler başvuru yapabiliyor? 

Garanti BBVA Kadın Girişimci Yarışması ‘na resmi kobi tanımına giren hakim ortağı veya sahibi kadın olan yurt içinde faaliyetlerini gerçekleştiren tüm işletme sahibi kadın girişimciler başvuru yapabilir.

Hangi kategorilerde ödüller verilecektir? 

Türkiye’nin Kadın Girişimcisi, Türkiye’nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcisi, Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci ve Türkiye’nin Kadın Sosyal Girişimcisi kategorilerinde ödüller verilecektir.

Başvuru ne zaman sona erecektir?

Başarı hikayenizi ülkemize duyurabilmek adına; önceki yıllarda yarışmaya başvuru yapmış kadın girişimciler dahil olmak üzere tüm kadın girişimciler 31 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapabilir. Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2019’dur.

Değerlendirme ve Ödül Töreni tarihleri nelerdir? 

Yarışmaya başvuru yapmış olan kadın girişimcilerin değerlendirilmesi 31 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir. Ödül töreni ise; 28 Kasım 2019 tarihindedir.

Yarışmaya başvuru yapabilmek adına ve diğer tüm detaylara ulaşabilmek adına https://garantibbvakadingirisimci.com/kadin_girisimcisi_yarismasi linkini ziyaret edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir