Garanti BBVA Mobil iPhone XS Çekiliş Kampanyası

Garanti BBVA Mobil iPhone XS Çekiliş Kampanyası kapsamında 2 Ekim ile 23 Ekim 2019 tarihleri arasında Garanti BBVA mobil uygulaması içinde yer alan QR işlemlerinden (Para yatırma, para çekme, para gönderme) herhangi birini gerçekleştiren müşterilere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/garanti-bbva-mobil-iphone-xs-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli iPhone XS 64GB akıllı telefon kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 5 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 8 Kasım 2019 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil iPhone Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • 23 Kasım 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 8 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Garanti BBVA çalışanları, Estaboom çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer tüm detaylara garantibbva.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir