Garanti BBVA Mobil iPhone XS Çekiliş Sonucu

Garanti BBVA Mobil iPhone XS Çekiliş Sonucu 5 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 8 Kasım 2019 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) bu sayfa içerisinde yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

iPhone XS Kazanan Asil Talihliler

1 – Ağar Rıfat Doğan / Ankara
2 – Gökhan Köse / İstanbul
3 – Yaren Ünal / İstanbul
4 – Oğuzhan Genç / Yalova
5 – Ali Yılmaz / İstanbul

iPhone XS Kazanan Yedek Talihliler

1 – Can Yılmaz / İstanbul
2 – Betül Erişir / İstanbul
3 – Fatih Erdem / Antalya
4 – Yusuf Bayrakdar / Hatay
5 – Korkmaz Peker / Konya

Garanti BBVA Mobil iPhone XS Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • 23 Kasım 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 8 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Garanti BBVA çalışanları, Estaboom çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer tüm detaylara garantibbva.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir