Garanti Bonus 1000 TL Çekiliş Kampanyası

Garanti Bonus 1000 TL Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Aralık ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Garanti BBVA’ya ait olan Bonus Classic, Bonus Gold, Bonus Platinum Kartları ile yapacağınız 10 TL ve katları üzeri alışverişlerde (her 10 TL’lik alışveriş ile Bonus Flexi, Bonus Sanal Kredi Kartı, Bonus Classic kartları 1 adet çekiliş hakkı, Bonus Gold Kredi kartları için 2 adet çekiliş hakkı, Bonus Platinum, Bamex, Bonus özellikli ticari kredi kartları için ise 3 adet çekiliş hakkı.) çekilişe katılabilirsiniz. İşte çekilişe dair diğer detaylar yazımızda… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/garanti-bonus-1000-tl-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1000 şanslı talihli 1000 TL değerinde Bonus ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 13 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 17 Şubat 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Garanti Bonus 1000 TL Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Garanti Paracard ile yapılmış olan harcamalar kampanya kapsamında değildir.
  • Otomatik ödeme talimatları, düzenli ödemeler ve bonus kullanarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya süresi boyunca yapılacak iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında dikkate alınacaktır.
  • 1000 TL’lik BONUS, talihlilerin kredi kartlarına yüklenecektir ve BONUS üyesi iş yerlerinde kullanılabilecektir.
  • 1 Şubat 2020 tarihine kadar asil talihliler, 16 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopisi ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermesi gerekmektedir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ödül kazanamaz.
  • 18 yaşından küçük kişiler ile Garanti Bankası çalışanları, Garanti Bankası iştiraklerinin çalışanları, U2 Tanıtım Hizmetleri çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansa bile teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içindeki KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihli tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Garanti Bonus firmasının sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise Garanti Bonus firmasının müşteri hizmetleri ya da U2 Tanıtım Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir