Garanti Bonus 1000 TL Çekilişi

Garanti Bonus 1000 TL Çekilişi kapsamında 29 Şubat 2020 tarihine kadar yurt genelinde Garanti BBVA firmasına ait olan Bonus Classic, Bonus Gold, Bonus Platinum Kartları ile yapacağınız 10 TL ve katları üzeri alışverişlerde (her 10 TL’lik alışveriş ile Bonus Flexi, Bonus Sanal Kredi Kartı, Bonus Classic kartları 1 adet çekiliş hakkı, Bonus Gold Kredi kartları için 2 adet çekiliş hakkı, Bonus Platinum, Bamex, Bonus özellikli ticari kredi kartları için ise 3 adet çekiliş hakkı.) çekilişe katılabilirsiniz. İşte çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/garanti-bonus-1000-tl-subat-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1000 şanslı talihli 1000 TL değerinde Bonus ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 14 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonuçları ise 19 Mart 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde çekiliş sonucuna sitemizden ulaşabilirsiniz.

Garanti Bonus 1000 TL Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Garanti Paracard ile yapılmış olan harcamalar kampanya kapsamında değildir.

Otomatik ödeme talimatları, düzenli ödemeler ve bonus kullanarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kampanya süresi boyunca yapılacak iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında dikkate alınacaktır.

1000 TL’lik BONUS, talihlilerin kredi kartlarına yüklenecektir ve BONUS üyesi iş yerlerinde kullanılabilecektir.

Asil talihliler 3 Nisan 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 18 Nisan 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri ya da U2 Tanıtım adresine şahsen başvurmaları gereklidir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül alamaz.

18 yaşından küçük kişiler ile Garanti Bankası çalışanları, Garanti Bankası iştiraklerinin çalışanları, U2 Tanıtım Hizmetleri çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansa bile teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içindeki KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihli tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Garanti Bonus firmasının sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise Garanti Bonus firmasının müşteri hizmetleri ya da U2 Tanıtım Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

türkçe porno izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir