Garanti MNG Kargo Kampanyası

Garanti MNG Kargo Kampanyası kapsamında 20 Haziran 2019 tarihine kadar Bireysel Garanti Cep ya da Garanti İnternet üzerinden kredi kartı ödeme işlemi, fatura ödeme işlemi ya da para transferi işlemlerinden birini gerçekleştiren Kobi müşterileri MNG Kargo’da tam %40 indirim kazanacaktır… Kampanya ile ilgili diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Kampanyadan yararlanabilmek için Bireysel Garanti Cep ya da Garanti İnternet üzerinden kredi kartı ödeme, fatura ödeme ya da para transferi işlemlerinden birini gerçekleştiren Kobi müşterileri yararlanabilir. Kampanya kodlarını Garanti İnternet ve Garanti Cep’de bulunan “Kampanya” bölümlerinde kullanıcıların erişimine sunulacaktır. İlgili bölümden kontrol edebilirsiniz. Bu kampanya Kobi Gerçek müşterilerine yönelik olmaktadır.

Kampanya kodunun iletilebilmesi için cep telefonu bilgisi güncel olmalıdır. Bu sorumluluk kampanyaya katılım sağlayan kullanıcıların sorumluluğundadır. Telefon numaraları Garanti Paramatik ya da Garanti şubelerinden değiştirilebilir.

Kampanya kodları maksimum 5 kez kullanılabilecektir. Ayrıca bu kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. 18 yaşından küçükler ve Garanti Bankası çalışanları kampanyadan yararlanamaz.

Garanti MNG Kargo Kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili site üzerinde MNG Kargo’nun WEB Sitesi üzerinde yer alan kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz. İlgili sayfada sorularınızın yanıtı yer almıyor ise; Garanti Bankası ya da MNG Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer kargo kampanyalarına https://okampanya.com/diger-kampanyalar/kargo-kampanyalar/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir