Garanti Mobil iPhone 11 Pro Max Çekilişi

Garanti Mobil iPhone 11 Pro Max Çekilişi kapsamında ödül kazanacak kişilerden birisi de siz olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/garanti-mobil-iphone-11-pro-max-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

9 Kasım 2020 tarihine kadar Garanti BBVA Mobil’e müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapan Garanti BBVA bireysel müşterileri 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanyaya katılım 1 adet çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli iPhone 11 Pro Max 64 GB Akıllı Telefon ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 27 Kasım 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişin resmi sonucu ise 2 Aralık 2020 tarihinde Türkiye Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Garanti Mobil iPhone 11 Pro Max Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir