Garanti Sevgililer Günü Kampanyası

Garanti Sevgililer Günü Kampanyası kapsamında ÇiçekMarket ve Godiva’da %25 indirim var! Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır…

14 Şubat 2019 tarihine kadar Garanti cep ya da Garanti İnternete giriş yaparak cicekmarket.com ve godiva.com.tr adreslerinde geçerli %25 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. İndirimden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey Garanti’ye giriş yapmaktır. Giriş yapmanızı takiben SMS ile indirim kodu size iletilir. Ayrıca indirim kodunuza Garanti Cep ya da Garanti İnternet üzerinde bulunana “Kampanyalar” bölümünden ulaşabilirsiniz. Aldığınız indirim kodu 28 Şubat 2019 tarihine kadar ilgili sitelerde tüm ürünlerde geçerli olacaktır.

Kampanya süresince 1 kişi 1 kez indirim kodu kazanabilir ve kampanya tarihleri içerisinde kullanımı yapabilir. Garanti üzerinden alınan indirim kodu Cicekmarket  ve Godiva sitelerinde bulunan tüm ürünlerde geçerlidir ve %25 indirim sağlar. Garanti, ÇiçekMarket ve Godiva firmaları kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Garanti Sevgililer Günü Kampanyası ile ilgili olarak detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir