GarantiOne iPhone XS Çekiliş Kampanyası

GarantiOne iPhone XS Çekiliş Kampanyası kapsamında 21 Aralık 2018 ile 11 Ocak 2019 tarihleri arasında GarantiOne uygulamasına müşteri bilgileri (müşteri no ve şifre) giriş yapan Garanti Bankası’nın müşterileri bir çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya süresince her müşteri en fazla bir çekiliş hakkı kazanabilecektir. Çekilişin sonuçları https://okampanya.com/garantione-iphone-xs-cekilis-sonuclari/ linki üzerinden yayınlanacaktır. 

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli 64 GB iPhone XS Cep telefonu kazanacaktır. (Hat ve kart dahil değildir.)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 24 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 30 Ocak 2019 tarihinde Posta gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

GarantiOne iPhone XS Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Garanti Bankası çalışanları, Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi (11 Ocak 2019) ile birlikte teknik inceleme sonucunda Garanti Bankası tarafından idari ya da kanuni takibe konu olan müşteriler, çekiliş organizasyonunu gerçekleştiren U2 Tanıtım ve Promosyon hizmetleri çalışanları ve son olarak da 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve çekiliş sonucunda ikramiye kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.

Asil talihliler 14 Şubat 2019 tarihinde, yedek talihliler ise 1 Mart 2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermek zorundadır. Talihliler bu bilgileri fax yaparak ve şahsen başvuru yaparak da ulaştırabilir.

KDV ve ÖTV haricinde bulunan diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir