istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Gebze Center Volkswagen Passat Çekiliş Kampanyası

Gebze Center Volkswagen Passat Çekiliş Kampanyası kapsamında 31 Ocak 2020 tarihine kadar Gebze Center AVM içinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde yapacağınız 200 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp, fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile birlikte kampanya danışma noktasına gidip ve belgeleri ibraz eden kişiler çekilişe katılabilir. Ardından katılımcıya; üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, telefon, adres gibi kişisel bilgilerin yer aldığı ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 200 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir.  İşte çekiliş ile ilgili diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Volkswagen Passat kazanacaktır. (1.5 TSI ACT 150 PS Impression DGS)

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 11 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin sonucu ise 18 Şubat 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Gebze Center Volkswagen Passat Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.
  • 4 Mart 2020 tarihine kadar asil talihlinin, 19 Mart 2020 tarihine kadar ise yedek talihlinin kimlik fotokopisi, ikramiye kazanan bilgisayar çıktısı, fiş / fatura ve iletişim belgeleri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ödül kazanamaz.
  • 18 yaşından küçük kişiler ile Fiba CP Gayrimenkul Yönetim, U2 Tanıtım çalışanları çekilişe katılamaz. Ayrıca Gebze Center içinde bulunan tüm mağaza sahipleri ve çalışanları da çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Gebze Center’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat