Getir Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası

Getir Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında 26 Ağustos ile 9 Eylül 2019 tarihleri arasında 15 TL ve katları Cornetto alışverişlerinde çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. 15 TL’lik her Cornetto siparişi 1 çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/getir-vespa-motosiklet-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Çekilişe katılabilmek için; diğer Cornetto ürünleri ile birlikte Cornetto & Vespa Çekiliş Hakkı ürününü sepete eklemeniz gerekiyor. Ürünün fiyatı 1 TL olarak gözüküyor fakat “Sipariş Ver” ekranı üzerinde ürünün fiyatı sıfırlanacaktır. Kazandığınız çekiliş hakları otomatik olarak tanımlanacaktır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Vespa Primavera 50 CC 2019 model motosiklet kazanacaktır. (Ürünün değeri 23.490 TL)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 26 Eylül 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 2 Ekim 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Getir Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • Çekilişe katılabilmek için Getir kullanıcı isminin T.C kimliğinde yer alan isminiz ile aynı olması gerekir.
  • Unilever Sanayi ve Tic, U2 Tanıtım, Getir çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Kazanılan hak devredilemez, KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Daha detaylı bilgilere Getir, Unilever ve U2 Tanıtım firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir