Getir Vespa Motosiklet Çekiliş Sonucu

Getir Vespa Motosiklet Çekiliş Sonucu 26 Eylül 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 2 Ekim 2019 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. İşte çekiliş sonucu ile ilgili detaylar…

Getir Vespa Motosiklet Kazanan Asil Talihli

Berkay Yücel / İstanbul

Getir Vespa Motosiklet Kazanan Yedek Talihli

1- Semra İnce / İstanbul

2- Erhan Alper / İstanbul

Getir Vespa Motosiklet Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • Çekilişe katılabilmek için Getir kullanıcı isminin T.C kimliğinde yer alan isminiz ile aynı olması gerekir.
  • Unilever Sanayi ve Tic, U2 Tanıtım, Getir çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Kazanılan hak devredilemez, KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Daha detaylı bilgilere Getir, Unilever ve U2 Tanıtım firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir