Getir Yemek 20 TL indirim Kampanyası

Getir Yemek 20 TL indirim Kampanyası kapsamında yapacağınız 30 TL ve üzeri alışverişe özel 20 TL indirim sağlıyor. Bu indirim kampanyası ilk alışverişiniz için geçerli olmaktadır. Kampanya ile ilgili detaylar aşağıdadır…

Getir Yemek’in sunduğu bu kampanyadan “Getir” uygulamasını indirerek yararlanabilirsiniz. Uygulamanın ana sayfası üzerinde Getir ve Getir Yemek başlıkları yer almaktadır. Getir Yemek bölümünü seçmeniz ile birlikte bölgenizi seçerek, bölgenize uygun anlaşmalı restoranları görebilirsiniz. İlk kez Getir Yemek bölümünü kullanmanız ile de yapacağınız 30 TL’lik alışverişe 20 TL’lik indirim sağlanacak. Yani şöyle anlatalım, 30 TL’lik bir burger satın almak istediğinizde bu burgeri 10 TL’ye satın alabileceksiniz.

Satın almak istediğiniz yemeği sepete ekleyerek sepetinizde indirimin uygulandığını görebilirsiniz. Ardından da kredi kartı bilgileriniz ile birlikte ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Getir’in oturtmuş olduğu hızlı sistem ile birlikte de kısa süreler içerisinde yemeğiniz ayağınıza gelecektir.

Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Getir müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Getir’in WEB sitesine https://www.getir.com/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. AppStore ve Google Play uygulama marketlerinden de uygulamayı indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir