Glovo kapanıyor mu?

Glovo ülkemiz dahil birçok ülkede faaliyette olan “şehrin en iyi ürünlerini” birkaç dakika içinde sipariş etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Daha önce birçok yazımız içerisinde; Glovo uygulamasından ve kampanyalarından söz etmiştik. Bu sefer de Glovo kapanıyor mu? sorusunun yanıtını veriyor olacağız. İşte mail kutumuza düşen o detaylar…

Glovo kapanıyor mu?

Glovo İspanyol asıllı kendi sektöründe lider durumda olan bir firmadır. Glovo’dan üyeliğimiz bulunduğu için ve sipariş verdiğimiz için; tarafımıza bir mail iletildi. O maili sizler ile paylaşarak konuya açıklık getirmek istiyoruz. İşte gelen mail…

Bugün maalesef seninle üzücü bir haber paylaşıyoruz. Glovo uygulaması olarak Türkiye’deki operasyonumuzu durdurma kararı aldık. Bu karar Glovo’nun global olarak kısa dönemde karlı bir operasyon yaratabileceği ülkelere odaklanma hedefi doğrultusunda, uzun ve detaylı bir değerlendirme sonucunda verilmiştir.

Glovo uygulaması ve Müşteri Hizmetleri önümüzdeki birkaç hafta boyunca aktif olmaya devam edecektir. Uygulamamızın ulaşıma kapanacağı net tarih belli olduğu zaman seninle tekrar iletişime geçeceğiz. Bu tarihe kadar Glovo’dan sipariş vermeye ve hesabında kalan kuponları kullanmaya devam edebilirsin.

Glovo ile tüm ihtiyaçların için yanında olabilmek, şehrinden ne istersen sana teslim edebilmek bizim için bir zevkti. Bize güvendiğin ve bu fırsatı bize sunduğun için sana çok teşekkür ederiz.

Evet Glovo uygulaması yakın zaman içerisinde gelen maile istinaden ülkemizde kapanacak. Bu konuda net tarih belli olmamış.

Peki alternatif uygulamalar var mı?

Elbette, ülkemizde kullanımda olan birçok yerli firma bulunmaktadır. İhtiyaca yönelik en benzer kullanım deneyimi sağlayan firma Scotty olarak örneklendirilebilir.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz. Diğer sitemizi de inceleyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir