Glovo Nedir? İndirim Kodu Var mı?

Ülkemizde yakın bir zamanda faaliyete geçen Glovo, son zamanlarda pazarlama çalışmalarında vites arttırdı. Otobüslerde, reklam panolarında, billboard reklamlarında, sosyal medya sitelerinde bir şekilde karşımıza çıkıyor. Günde onlarca farklı reklam görsek de Glovo markası aklımızda yer edinmiş durumda. Peki bu Glovo Nedir?

Glovo, şehrin en iyi ürünlerini birkaç dakika içinde sipariş etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Ne istediğini uygulama üzerinden seçerek adresinize kuryeler tarafından getirilecektir. Yemek, içecek, market alışverişi, kurye, kişisel bakım ve hediyeler kategorileri için hizmet alabilirsiniz.

İndirim kodu, promosyon, kampanya var mı? 

Olmaz mı, tabii ki var. Glovo üzerinde bulunan dilediğiniz restoranlarda geçerli 30 TL ve üzeri yemek alışverişleriniz için 20 TL indirim sahibi olabilirsiniz. Bu indirimden faydalanmak için kullanmanız gereken indirim kodu SELAM şeklindedir.

Ayrıca uygulamayı indirdikten sonra MERHABA indirim kodunu kullanarak 25 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 15 TL indirimden de faydalanabilirsiniz!

Son olarak uygulama üzerinden “Paylaş ve Kazan!” bölümüne girerek, burada yer alan kod ile arkadaşınıza 15 TL indirim faydası kazandırabilirsiniz. Arkadaşlarınız 14 gün içinde ilk siparişini verdiklerinde siz de 15 TL kazanacaksınız. Bu indirim de 14 gün süresince geçerli olacaktır.

Kampanyalar ile ilgili olarak daha detaylı bilgi için GLOVO müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Glovo uygulamasını AppStore üzerinden indirmek için buraya tıklayın.

Glovo uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir